„Entext d.o.o.“ Podgorica, raspisuje konkurs za sljedeću radnu poziciju:

Grafički dizajner

Opis posla:

  • Razvoj vizuelnog identiteta u skladu sa marketinškom strategijom;
  • Kreiranje vizuala za sve aktivnosti kompanije (društvene mreže, Web dizajn, katalozi, brendiranja enterijera itd.);
  • Ukupna odgovornost za vizuelni brend menadžment i korporativni identitet.

Uslovi:

  • Srednja ili viša/visoka stručna sprema;
  • Znanje engleskog jezika, konverzacijski nivo;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office);
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na istoj / sličnoj poziciji.

Dodatne vještine i osobine:

  • Sistematičnost, dobre organizacione sposobnosti, odgovornost;
  • Kreativnost;
  • Samostalnost, proaktivnost i ciljna usmjerenost;
  • Visok stepen psihološke zrelosti, ličnog integriteta i etičnosti;
  • Dinamičnost, prihvatanje visokih standarda rada, unapređenje posla i lično usavršavanje.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom (na crnogorskom jeziku) i portfolio na e-mail adresu info@entext.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS najkasnije do 25.01.2021. godine.