Jedna od vodećih kompanija u oblasti nekretnina, koja se već duži niz godina uspješno bavi savjetovanjem i pružanjem pomoći investitorima u odabiru i sprovođenju investicija u Crnoj Gori širi svoj tim! Ukoliko posjedujete iskustvo iz oblasti prava, operativni ste, odgovorni i pouzdani, prijavite se za poziciju:

Pravnik

Lokacija: Kotor

Opis posla:

  • Priprema neophodne dokumentacije za pravne ugovore firme
  • Kontrola sadržaja svih pravnih akta
  • Priprema kupoprodajnih ugovora
  • Uknjižbe u katastru
  • Monitoring rada kompanije
  • Tumačenje zakonskih i podzakonskih akata
  • Saradnja sa opštinskim službama, katastrom i notarima.

Uslovi:

  • VSS - Pravni fakultet
  • Radno iskustvo od minimum 2 godine na istim ili sličnim poslovima u privrednom sektoru, poželjno u oblasti nekretnina
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Profil traženog kandidata:

  • Preduzimljivost i organizovanost
  • Stabilnost, strpljivost i fleksibilnost
  • Visok nivo profesionalizma i lojalnost.

Benefiti:

  • Stimulativna i redovna zarada
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja
  • Rad u ozbiljnoj i uspješnoj kompaniji
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja.

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara navedenim uslovima, prijave sa biografijom pošaljite na e-mail adresu, sa naznakom za koju poziciju konkurišete: posao@hrpartners.me ili možete konkurisati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt tel: 069/112-112
Rok za prijavu: 27.11.2020.
Možete nas pozvati svakog radnog dana od 08h-16h.