Azul Beach Resort Montenegro by Karisma je hotelski kompleks koji se nalazi na čuvenoj plaži “Velika plaža” dužine 12 kilometara, jednoj od najdužih plaža u Evropi. Ovo je ultra-all-inclusive by Karisma odmaralište koje poseduje najveće bazenske sadržaje u Crnoj Gori i prikazuje naše Swim-Up suite jedinice u okviru prostranog objekta gde se priroda prepliće sa raznovrsnim aktivnostima za porodice i iskustvo odraslih. Ovo letovalište na Jadranskoj obali osmišljeno je u savremenom stilu sa peščanom plažom koja omogućava parovima, grupama, bračnim partnerima, porodicama i prijateljima svih generacija da se opuste i zabave pod suncem. Modernizovano odmaralište nudi raznovrsne restorane i barove, teniske terene i 2 fudbalska terena, teretanu na otvorenom, palapa massage, dečiji klub u zatvorenom prostoru, avanturistički park sa visokim konopcima, obližnji Akva park i još mnogo toga.

Za potrebe istaknutog poslodavca Karisma Hotels Adriatic Montenegro, koji upravlja hotelom sa 4 zvezdice iz svetskog lanca hotelskih brendova u sastavu Karisma Hotels & Resort, Azul Beach Resort Montenegro, oglašava potrebu:

BARMEN

Uslovi:

  • Odlično poznavanje žestokih alkoholnih pića, različitih premiksa koji se koriste u izradi koktela te poznavanje miksologije
  • Poželjno iskustvo u latte art-u
  • Neophodno radno iskustvo
  • Važeća sanitarna knjižica i važeće ljekarsko uvjerenje za posao
  • Poznavanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Puno radno vrijeme - 40 h nedjeljno
  • Poslovnu i dinamičnu atmosferu rada.

Opis poslova:

  • Učestvovanje u dnevnim koordinacijama;
  • Poznaje sve procedure rada u barovima i svakodnevno ih uspješno sprovodi;
  • Priprema i služi pića gostima;
  • Priprema osnovne mješavine za pića i koktele;
  • Priprema standardne ukrase za pića od voća, povrća i začinskog bilja;
  • Piše narudžbe robe, stavlja ih na uvid menadžeru barova prije proslijeđivanja menadžeru sektora hrane i pića;
  • Kontroliše kvantitet i kvalitet artikala po prijemu robe, kao i rok upotrebe dobijenih artikala;
  • Brine o ličnoj higijeni i izgledu;
  • Brine o čistoći radnog prostora;
  • Gosta koji je mlađi od 18 godina ne uslužuje alkoholnim pićem;
  • Vodi računa da je muzika uvijek uključena prema standardima jačine zvuka;
  • Materijalno i finansijski odgovara za zalihe pića, iznos depozita i dnevnih pazara;
  • Skladišti, izdaje tj. prodaje pića po metodi - prva isporuka se prva prodaje (FIFO);
  • Kontroliše set up-a bara, održavanje čistoće bara i radnih površina;
  • Dobro poznaje tehniku pripreme koktela;
  • Odgovara za pripremu radnog prostora (mise en place);
  • Poznaje standarde kvaliteta usluga;
  • Razgovara sa gostima i prihvata komentare kako negativne tako i pozitivne;
  • Prijavljuje sve nepravilnosti i kvarove na obrascu za prijavu kvara;
  • Kod zatvaranja bara pazi da ima dovoljno zaliha da bar bude spreman za rad sljedećeg dana;
  • Oprema bar dovoljnim brojem i svim potrebnim artikalima;
  • Pere stakleno posuđe;
  • Brine o besprekornoj čistoći radnog područja i vrhunsko higijensko stanje u skladu sa standardima objekta;
  • Održava i čisti uređaje za pivo, vino i sokove;
  • Obavlja poslove sanitacije i čišćenja: podove, stepenice, rubove podova, zidove, plafone, izloge, police, radni šank, okolno područje i hladnjak;
  • Odlaže prazne boce i otpad na ispravan način prije nego što završi smjenu;
  • Vrši popis inventara kod predaje smjene i obračun poslovanja bara;
  • Obavljanje drugih poslova i radnih zadataka iz svoje nadležnosti, za kojima se ukaže potreba, po prethodnom nalogu menadžera barova.

Prijave sa fotografijom slati na e-mail: posao@karismaadriatic.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Za više informacija možete nas kontaktirati na telefon: +382 69 364 508 (radnim danima 8-16h).

Najvažnije atribute koje tražimo su dobar stav, poštovanje i pozitivan odnos prema kolektivu i gostima.