Uslijed povećanog obima posla, Kuća Hemije Podgorica raspisuje konkurs na poziciji:

Menadžer maloprodajnog objekta

(m/ž)

Uslovi:

  • VSS;
  • SSS;
  • Radno iskustvo: Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Opis posla:

  • Planiranje rada prodajnog osoblja;
  • Nabavka robe, kalkulacije i dokumentovanje;
  • Rješavanje reklamacija kupaca;
  • Praćenje potreba i kupovne navike potrošača;
  • Saradnja sa ostalim službama i sa upravom preduzeća;
  • Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju proizvoda;
  • Blagajnički poslovi.

Nudimo:

  • Rad u uspješnoj kompaniji gdje je Vaš rad Vaša najbolja preporuka, permanentno usavršavanje, mogućnost napredovanja, stabilnost…

Rok za prijave: 26.10.2020. god.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete svoju biografiju,sa naznakom za koju poziciju konkurišete, putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: info@kucahemije.com