Kompanija D.O.O. “UNO-NK” Nikšić, jedan od vodećih lanaca prodavnica obuće, raspisuje konkurs za prijem novih ljudi u sjedište kompanije u Nikšiću.

Ovo je Vaša šansa da postanete dio velikog i snažnog tima. Imaćete mogućnost da radite u sjajnoj ekipi ljudi i dinamičnom okruženju, u centru aktuelnih modnih trendova.

Ako ste dobro organizovani, kreativni, imate sjajne ideje, Vi ste prava osoba za nas – prijavite se za poziciju:

IT MENADŽER (m/ž)

Opis posla:

  • Osmišljavanje strategije razvoja i upravljanje IT sektorom;
  • Uvođenje novih tehnologija i unapređenje hardverske opreme koja je potrebna kompaniji;
  • Primjena novih softverskih rješenja radi efikasnijeg poslovanja kompanije;
  • Obezbjeđivanje sigurnosti mreže i čuvanja podataka.

Uslovi:

  • Radno iskustvo iz oblasti informacionih tehnologija;
  • Diploma iz oblasti informacionih sistema i tehnologije ili menadžmenta informacionih sistema;
  • Samostalnost i fleksibilnost u radu;
  • Odgovornost u radu.

Propratno pismo i radnu biografiju sa fotografijom i naznakom pozicije za koju se prijavljujete dostavite na e-mail adresu karijere@obucauno.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kontakt telefon: 067/316-063.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.