Telenor Montenegro raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Savjetnik za mala i srednja preduzeća u oblasti telekomunikacija

(m/ž)

1 izvršilac

Opis poslova:

  • Saziva i zakazuje sastanke prodaje sa SOHO kompanijama u određenoj geografskoj oblasti;
  • Prezentuje i prodaje mobilne SOHO pakete novim i postojećim SOHO poslovnim korisnicima te priprema uslove i ponude za nove i obnove postojećih SOHO korisnika;
  • Planira i potpisuje pretplatničke ugovore za tipične i konkretne pretplatnike i druge ugovore i anekse;
  • Vrši dodatnu prodaju: nove usluge postojećim SOHO korisnicima;
  • Ostvaruje ciljeve u skladu sa definisanim targetima
  • Uspostavlja i razvija dobra partnerstva sa korisnicima;
  • Prepoznaje nove šanse za prodaju (za sve usluge u FMC portfelju kompanije).

Posebni uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Minimum 2 godine iskustva na uskostručnim poslovima;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office).

Ukoliko ste zainteresovani da se prijavite na konkurs, molimo Vas da ispunite formular putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS: