„Entext d.o.o.“ Podgorica, raspisuje konkurs za sljedeću radnu poziciju:

MENADŽER PRODAJE NA TERENU

(m/ž)

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Prodaja u skladu sa standardima prodaje kompanije i komunikacija sa kupcima u cilju prepoznavanja njihovih potreba.

Uslovi:

  • SSS ILI VSF;
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
  • Poznavanje rada na računaru ( MS Office paket);
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Prethodno radno iskustvo u terenskoj prodaji je prednost.

Dodatne vještine:

  • Razvijene organizacione sposobnosti, kao i sposobnosti efikasnog planiranja;
  • Razvijene vještine profesionalne komunikacije i vještine prodaje;
  • Spremnost na visoke standarde rada, inicijativa i odlučnost.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju (na crnogorskom jeziku) sa fotografijom i motivaciono pismo na e-mail adresu: info@entext.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.