„Entext d.o.o.“ Podgorica, raspisuje konkurs za sljedeću radnu poziciju:

REFERENT NABAVKE

(m/ž)

Mjesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Kontakt sa dobavljačima, naručivanje robe po utvrđenom planu, praćenje dinamike isporuka;
  • Obezbjeđivanje kontinuirane i pravovremene nabavke robe od dobavljača;
  • Selekcija dobavljača prema prethodno utvrđenim kriterijumima;
  • Izrada, usaglašavanje i praćenje realizacije plana nabavke;
  • Evidenciju o porudžbinama, praćenje rokova isporuke;
  • Kontrola zaliha;
  • Evidencija cjelokupne dokumentacije koja prati proces nabavke;
  • Analiza cijena i formiranje izvještaja.

Uslovi:

  • Srednja ili viša/visoka stručna sprema;
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na poslovima nabavke;
  • Napredno poznavanje Microsoft Office;
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika - B2 nivo.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju sa fotografijom i motivaciono pismo (na crnogorskom jeziku) na e-mail adresu: info@entext.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.