Tehnoput DOO raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

MEHANIČAR ZA TERETNI PROGRAM I GRAĐEVINSKU MEHANIZACIJU

Broj izvršilaca: 2

USLOVI:

  • SSS, Mašinska škola ili odgovarajuća obuka, Specijalnost: Građevinske mašine i vozila;
  • Radno istutsvo: 2-5 godine;
  • Poznavanje rada iz svoje specijalnosti.

GRAĐEVINSKE MAŠINE:

  • Automehaničar;
  • Autoelektričar;
  • Autolimar;
  • Autozavarivač;
  • Vulkanizer;
  • Podmazivač i perač vozila i mašina.

OPIS POSLA:

  • Neposredno obavlja poslove na pregledu i održavanju mašina i vozila;
  • Radi u skladu sa uputstvima šefa i poslovođe remonta;
  • Stara se o pravilnom i racionalnom korišćenju rezervnih djelova, guma, goriva i maziva;
  • Stara se o blagovremenom snadbijevanju rezervnim djelovima, gumama, gorivom i mazivom;
  • Obavezno i uredno koristi sredstva za higijensko-tehničku zaštitu;
  • Stara se o očuvanju životne sredine;
  • Redovno održava, podmazuje i pere vozila i mašine;
  • U toku rada uredno i čisto održava radno mjesto;
  • Na kraju radnog vremena uredno i čisto ostavlja radno mjesto;
  • Ostvaruje svestranu saradnju sa mašinistima i vozačima;
  • Obavlja i sve druge poslove za koje ga zaduže šef i poslovođa remonta.

Za svoj rad odgovoran je šefu remonta i poslovođi remonta.

Zainteresovani kandidati se na oglas mogu prijaviti slanjem svoje biografije na e-mail adresu: tehnoput@t-com.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.