Tehnoput DOO raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

ŠEF REMONTA

Broj izvršilaca: 1

USLOVI:

  • VSS/VS;
  • Stepen obrazovanja: VII/VI,
  • Diplomirani Mašinski inženjer, Specijalnost; Građevinske mašine ili transport sredstava;
  • Radno istutsvo: 3 godine;
  • Poznavanje rada na računaru.

OPIS POSLA:

  • Učestvuje u izradi planova velikih, srednjih, tekućih i profilaktičkih opravki mehanizacije i transportnih sredstava;
  • Oragnizuje rad na vršenju tehničkih i profilaktičkih opravki mehanizacije i trnasportnih sredstava;
  • Vrši kontrolu rada mehaničara na opravkama;
  • Stara se o pravilnom održavanju mehanizacije i trnasportnih sredstava;
  • Stara se o pogonskoj spremnosti mašina i transportnih sredstava;
  • Orgnizuje i sprovodi higijensko-teničke mjere zaštite na radu;
  • Stara se o zaštiti životne sredine:
  • Stara se o blagovremenom snadbijevanju, mazivom, gumama i rezervnim djelovima;
  • Vodi evidenciju o remontu mašina i transportnih sredstava;
  • Vodi cjelokupnu dokumentaciju remonta;
  • Daje podatke za obradu zarada zaposlenih;
  • Izrađuje izvještaje i informacije o radu i rezltatima remonta;
  • Vrši profilaktične preglede mašina i vozila;
  • Stara se o velikim opravkama mašina i vozila koje se vrše kod specijalizovanih preduzeća;
  • Sarađuje sa svim subjektima u oruženju u okviru svojih prava i dužnosti;
  • Sarađuje sa svim organizacionim jedinicama Društva;
  • Obavlja i sve druge poslove po zahtjevu rukovodioca pogona mehanizacije i transporta.

Za svoj rad odgovoran je rukovodiocu pogona mehanizacije i transporta.

Zainteresovani kandidati se na oglas mogu prijaviti slanjem svoje biografije na e-mail adresu: tehnoput@t-com.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.