Tehnoput DOO raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

RUKOVAOC GRAĐEVINSKE MAŠINE (kombinirka i rovokopac)

Broj izvršilaca: 5

USLOVI:

  • SSS, Mašinska škola ili odgovarajuća obuka, Smjer građevinske mašine;
  • Stepen obrazovanja od V do VII grupe;
  • Položen vozački ispit;
  • Poznavanje rada iz svoje specijalnosti;
  • Radno iskustvo od 2 do 5 godina.

OPIS POSLA:

  • Neposredno obavlja poslove sa mašinom;
  • Radi u skladu sa uputstvima poslovođe ili drugog tehničkog lica;
  • Stara se o pravilnom i racionalnom korišćenju mašine;
  • Stara se o blagovremenom snadbijevanju  sa gorivom i profilaktičnom pogledu;
  • Obavezno i uredno koristi sredstva za higijensko-tehničku zaštitu;
  • Stara se o očuvanju životne sredine;
  • Stara se da se ne ošteti neki već završeni posao ili okolina;
  • Na kraju radnog vremene mašinu čisti i uredno parkira;
  • Obavlja sve druge poslove za koje ga zaduži poslovođa.

Za svoj rad odogovran je šefu i poslovođi mehanizacije.

Zainteresovani kandidati se na oglas mogu prijaviti slanjem svoje biografije na e-mail adresu: tehnoput@t-com.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.