Agencija Home in Montenegro DOO, Tivat, raspisuje konkurs za poziciju:

Menadžer za izdavanje nekretnina (m/ž)

Tražimo odgovornu osobu koja bi se pridružila nasem timu!

Osobine i kvalifikacije:

  • Visoka stručna sprema (završen fakultet);
  • Dobro poznavanje engleskog jezika u konverzaciji i pisanju (napredni nivo);
  • Poznavanje trećeg jezika ( srednju nivo), pozeljno ruskog,;
  • Poznavanje rada na računaru ( email, excel, word );
  • Poznavanje rada na sajtovima za izdavanje nekretnina ( Air bnb, Booking, Agoda, Home Away etc);
  • Poželjno iskustvo u radu sa softverima u hotelijerstvu;
  • Posjedovanje vozačke dozvole;
  • Vrijedan/a, pametan/a, komunikativan/a, snalazljiv/a, reprezentatva/a;
  • Ambiciozna osoba za rad u timu eksperata, spremna na usavršavanje i putovanje, kao i za prekovremeni rad ako posao to zahtijeva;

Opis posla:

  • Vođenje sajtova za izdavanje i stalno ažuriranje baze podataka o nekretninama;
  • Potrebno je praćenje brojnih klijenata kao i potraga za novim nekretninama kroz nekoliko kanala.
  • Održavanje dobrih odnosa sa postojećim klijentima, kao i širenje baze podataka i stalno traženje novih mogućnosti.
  • Registracija rezidencijalnih svojina kao turistickih apartmana kod lokalnih vlasti.

Nudimo:

  • Rad u inspirativnom okruženju sa mladim timom eksperata u oblasti menadžmenta za izdavanje nekretnina.
  • Zarada u obliku fiksne plate i dodatnog procenta od ostvarenog učinka.
  • Imamo kancelarije i partnere u Londonu i Istanbulu, takođe posedujemo i sopstvene građevinske kompanije sa našim projektima u Crnoj Gori, broj stambenih objekata za najam ima održivi rast.
  • Ovaj posao nudi dugoročno visok nivo prihoda.

Rental Department Manager

We are looking for a responsible person to join our team.

Qualifications:

  • Higher education (college);
  • Good knowledge of English in conversation and writing (advanced level);
  • Knowledge of the third language (intermediate level), preferably Russian;
  • Knowledge of working on a computer (email, excel, word);
  • Knowledge of working on online travel agencies (Air bnb, Booking, Agoda, Home Away etc.);
  • Experience in working with software in hotel industry;
  • Possession of a driver's license ;
  • Hardworking, smart, communicative, resourceful, representative;
  • Ambitious person to work in a team of experts, ready to improvement and without any obstacle for traveling abroad, as well as overtime if work requires it.

Job description:

  • Maintaining online travel agencies sites and constantly updating the real estate database. It requires the follow-up of numerous clients as well as the search for new properties through several channels;
  • Maintaining good relationships with existing clients as well as expanding the database and constantly looking for new opportunities;
  • Registration of residential properties as touristic apartment to local authorities.

We offer:

  • Work in an inspiring environment with a young team of real estate management experts.
  • Earnings in the form of a fixed salary and an additional percentage of the effect achieved.
  • We have offices and partners in London and Istanbul, we are also own construction companies with our projects in Montenegro, number of residential properties for our rental department sustainable increasing.
  • This job offers long term high level of income.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju svoju prijavu možete poslati putem e-mail adrese: info@homeinmontenegro.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.