Društvo za telekomunikacije “MTEL,, d.o.o.
vam nudi sledeću priliku za posao

B U D V A

2 tehničara za održavanje fiksne mreže
1 optičar/tehničar za održavanje optičke mreže

H E R C E G  N O V I

1 tehničar za održavanje fiksne mreže

T I V A T / K O T O R

B A R

P LJ E V LJ A / Ž A B LJ A K

2 tehničara

B I J E L O P O LJ E / M O J K O V A C / K O L A Š I N

1 tehničar

P O D G O R I C A / K O L A Š I N

3 tehničara

OPIS POSLA:

  • terenski rad na održavanju kablovske pristupne mreže, satelitskih sistema i m:sat televizije.

NEOPHODNI USLOVI ZA KANDIDATE:

  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • SSS-IV stepen stručnosti, KV-III stepen stručnosti;
  • poznavanje rada na računaru;
  • vozačka dozvola B kategorije.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove pošaljite svoju biografiju i propratno pismo putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: officeinfo@mtel.me

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Rok za konkurisanje je 8 dana od dana objavljivanja.