Kompanija INTERCOM doo preko 15 godina bavi se prometom roba iz segmenta poslastičarstva, pekarstva, proizvodnje sladoleda, distribucijom biljnih i životiljskih pavlaka, kao i raznih prehrambenih proizvoda. Od nedavno, Intercom je dio VELETEX grupe - već tri decenije prisutne na crnogorskom tržištu.

Usled rasta prodajne mreže INTERCOM doo oglašava potrebu za:

Agent prodaje/Komercijalista za HoReCu (m/ž)

Broj izvršilaca: 2

Lokacija: Podgorica

Obavezni uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač;
  • Poznavanje engleskog jezika i rada na računaru;
  • Iskustvo u radu na sličnim poslovima prodaje hrane i pića;
  • Razvijene komunikacione i organizacione vještine.

Opis posla i odgovornosti:

  • Prodaja proizvoda iz asortimana u skladu sa definisanim uslovima za svakog kupca;
  • Aktivno praćenje tržišta (cijene, konkurencija, potrebe kupaca, noviteti,...);
  • Unaprijedjenje prodaje i implementacija prodajnih akcija;
  • Unaprijedjenje i razvoj poslovne saradnje i odnosa sa kupcima;
  • Izvještavanje o aktivnostima i rezultatima.

Nudimo:

  • Mogućnost stimulativne zarade (fiksni + varijabilni dio);
  • Dugoročan i stabilan posao u okviru VELETEX grupe;
  • Mogućnost usavršavanje i sticanja novih znanja i vještina kroz sopstvene obuke i posjete ino partnerima;
  • Rad u pozivitnom okruženju sa profesionalcima u struci.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju svoju biografiju pošaljite putem e-mail adrese: posao@veletex.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.