BLUE KOTOR BAY – PREMIUM RESORT, 4+ zvjezdice, je prvi hotel u Crnoj Gori za odrasle koji uključuje eleganciju i vrhunski komfor koji spaja visoku tehnologiju sa skladnim i toplim ambijentom. Hotel se nalazi 100 metara od privatne plaže i 10 minuta hoda od starog grada Kotora i radiće tokom cijele godine.

BLUE KOTOR BAY - PREMIUM RESORT raspisuje konkurs za poziciju:

Barmen/Barmenka

OPIS POSLA:

  • Bavi se pripremanjem alkoholnog i bezalkoholnog pića u barovima hotela;
  • Svojim prodajnim tehnikama potpomaže produktivnost i performansu bara;
  • Priprema osnovne sastojke za pića i koktele;
  • Priprema preko 20 vrsta koktela;
  • Aranžira čaše i flaše za što privlačniju prezentaciju;
  • Vodi računa o inventaru pića i vrši dnevni popis pića;
  • Pere čaše, pribor i ostalu barsku opremu, čisti svoj radni šank i okolnu površinu;
  • Strogo poznaje i poštuje sve zakone vezane za služenje i konzumiranje alkoholnih pića;
  • Vodi računa o ispravnosti i roku upotrebe pića, toplih i hladnih napitaka;
  • Piše porudžbenice robe i stavlja ih na uvid supervisoru bara:
  • Kod zatvaranja bara pazi da ima dovoljno zaliha da bar bude spreman za rad sledećeg dana – dopuna šanka;
  • Odlaže prazne boce i otpad na ispravan način pre nego što završi svoju smjenu
  • Brine o ličnoj higijeni, izgledu i radnoj uniformi ,kao i čistoći svog radnog prostora;
  • Održava i čisti uređaje za kafu, pivo, vino i sokove;
  • Obavlja i druge poslove prema uputstvima supervisora bara iz djelokruga preduzeća.

RADNI USLOVI:

  • Radno iskustvo u baru od min. 2 godine;
  • Rad u dinamičnoj i timskoj sredini i rad smjenama;
  • Obrazovanje: Srednja stručna sprema;
  • Poznavanje engleskog jezika.

NAŠA PONUDA:

  • Atraktivna i redovna mjesečna novčana primanja + bonusi;
  • Ugovor o radu tokom cijele godine;
  • Prijatna radna atmosfera;
  • Obezbijeđena nova uniforma za svakog zaposlenog;
  • Obezbijeđeno pranje uniforme u hotelskom vešeraju;
  • Obezbijeđen smeštaj za zaposlene u samom hotelu;
  • Obezbijeđena 3 obroka za sve zaposlene;
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem e-mail adrese: hr@bluekotorbay.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.