Osnovna djelatnost društva Sigillum Co su materijali za unutrašnji i spoljni vodovod, sanitarna oprema, izvođenje radova u oblasti hidrotehnike i prodaja keramike.

Potreban nam je:

Inžinjer / Tehničar (hidro smjer)-tehničke pripreme (m/ž)

 Mjesto rada: Podgorica

Uslovi:

  • Građevinski tehničar – hidro smjer (IV stepen stručne spreme).
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCAD);
  • Odgovornost i spremnost planiranja i organizacije posla;
  • Poznavanje materijala za ViK instalacije;
  • Rad na terenu i u kancelariji;
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač.

Opis radnog mjesta:

  • Podnošenje izvještaja o radu na zahtjev nadređenog, kao i dostavljanje periodičnih izvjestaja izvršnom direktoru o mjesečnim i ukupnim troškovima koji su vezani za realizaciju radova;
  • Rukovodi i koordinira radovima na gradilištu;
  • Stara se o zakonitom i blagovremenom vođenju gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga );
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima iz oblasti ViK instalacija u objektima.

Nudimo:

  • Stimulativnu i redovnu zaradu u dogovoru sa poslodavcem;
  • Mogućnost karijernog i ličnog razvoja;
  • Rad u dinamičnom i stimulativnom okruženju.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije sa fotografijom i propratno pismo putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: konkurs@sigillumco.me