Novom hotelskom vila kompleksu „Oak Leaf Residences“,5*, Budva (Kuljače), koji se sastoji od 5 lux vila sa bazenima, sa recepcijom i restoranom potrebna je osoba za poziciju:

General hotel manager

(m/f)

Opis posla:

Organizacija i kontrola rada hotelskog kompleksa u šta spada:

  • Organizacija i kontrola rada recepcije
  • Organizacija i kontrola rada službe housekeepinga
  • Organizacija i sprovođenje marketinga i prodaje kapaciteta kompleksa
  • Koordinacija svih službi hotela
  • Odgovara za realizaciju postavljenih zadataka i planova izvršnom direktoru.

Uslovi:

  • Minimum VSS (iz oblasti turizma ili hotelijerstva)
  • Minimum 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima u hotelima sa 4* ili 5* (iskustvo preko 3 godine je prednost)
  • Izuzetno poznavanje SOP u hotelima visoke kategorije
  • Aktivno poznavanje alata i kanala prodaje i marketinga za kategoriju 5*
  • Akrivno poznavanje engleskog jezika usmeno i pismeno; (poznavanje ruskog jezika prednost)
  • Poznavanje rada sa rezervacionim sistemima
  • Napredno poznavanje Microsoft Office paketa.

Profil traženog kandidata:

  • Izuzetne organizacione i komunikacione vještine
  • Bogato iskustvo hotelskog poslovanja
  • Odličan rukovodioc sposoban da trenira i gradi tim
  • Gostoljubiva, predusretljiva osoba.

Nudimo:

  • Početni ugovor na godinu dana
  • Obezbeđen smeštaj i ishrana
  • Plaćeni putni troškvi sa i do mesta prebivanja (preseljenje).

Zainteresovani kandidati se na oglas mogu prijaviti slanjem svoje biografije na e-mail adresu: office@oakleafresidences.com ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.