Hotel "Splendido" predstavlja uređeni kompleks adaptirane stare palate na samoj obali mora, i prostranog spoljnog dijela u autentičnom primorskom ambijentu na zapadnoj obali Bokokotorskog zaliva, na idealnoj lokaciji u podnožju brda, između lokalnog puta i mora, na ulazu u gradić Prčanj.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima prijavite se na sljedeći konkurs:

KUVAR (m/ž)

(2 izvršioca)

Opis posla:

  • Priprema svih vrsta toplih i hladnih jela i jela od tijesta;
  • Formiranje porcija po normativima te serviranje i dekorisanje jela;
  • Poznavanje propisa iz oblasti sanitarne, higijenske i zaštite na radu;

Uslovi:

  • IV - VI stepen stručne spreme - ugostiteljski smjer;
  • Obavezno prethodno iskustvo: 12 mjeseci.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: finansije@splendido-hotel.com