Panonka doo se u okviru sektora PanVel bavi uvozom i distribucijom prehrambenih proizvoda za potrebe HoReCa i Retail tržišta Crne Gore. Preduzeće uspješno posluje od 1991. godine i kao glavni oslonac razvoja jeste angažman kvalitetnih kadrova. Povodom proširenja obima poslovanja i djelatnosti raspisujemo konkurs za poziciju:

MENADŽER NABAVKE - PANVEL

ZADUŽENJA I AKTIVNOSTI POZICIJE:

  • Poznavanje kompletnog asortimana, vrsta, svrhe i karakteristika robe
  • Koordinacija u poslovima nabavke u zemlji i inostranstvu
  • Prikupljanje podataka o proizvođačima i dobavljačima roba na domaćem i inostranom tržištu
  • Izrada narudžbina na osnovu odluke i detaljne analize prodaje od strane menadžmenta i praćenje narudžbi
  • Pregovararanje i ugovaranje sa proizvođačima o količinama, karakteristikama i cijenama robe
  • Obilazak specijalizovanih sajmova u cilju pronalaska novih proizvoda za plasiranje na tržište
  • Kontrola cjelokupnog poslovanja sektora u pogledu nabavke i postovanja procedura ostalih zaposlenih
  • Intenzivna komunikacija sa komercijalom u pogledu novih trendova roba, reklamacija, zahtjeva itd..
  • Praćenja i kontrola lagera, aktivnosti po pitanju marketinga i Akcijske prodaje
  • Komunikacija sa odjeljenjem marketinga po pitanju raznih aktivnosti koje doprinose pospješivanju prodaje.

USLOVI:

  • Obavezno napredno poznavanje rada na računaru (MS Office – Excel, Word, Power Point, Internet)
  • Obavezno napredno poznavanje engleskog jezika C1 (napredni nivo)
  • VSS – ekonomija, menadžment (prednost)
  • Minimum 4 godine iskustva u sektoru nabavke (prehrana/oprema – prednost)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Svijest o potrebama kupaca i tržišta
  • Izuzetne pregovaračke sposobnosti i dinamičan karakter.

Uslovi stimulativni, dugoročan angažman. Moguć hijerarhijski napredak.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: karijera@panonka.com

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).