Kompanija Klikovac d.o.o. je jedna od vodećih distributerskih kuća na teritoriji Crne Gore i na tržištu je prisutna već 26 godina. Od osnivanja pa do danas, kompanija Klikovac d.o.o. pažljivo osluškuje tržište i reaguje na njegove promjene, trudeći se da bude najbolja u klasi. Kompanija Klikovac je ponosna jer je jedna od onih kompanija koja, osim što se prilagođava tržištu, implementira veliki broj novina i na taj način utiče na njegov dalji razvoj. Kroz niz prethodnih godina, kompanija se razvila u vodećeg distributera na crnogorskom tržištu, a njeni planovi i ciljevi za budućnost jednako su ambiciozni kao i oni do sada. Nastoji da zadrži lidersku poziciju, a  svojim partnerima i potrošačima ponudi samo najbolje.

Ljudi koji hoće da rade i zarade za dobar i udoban život su dobro došli...

Marketing menadžer (m/ž)

Opis posla:

  • Rukovođenje i organizacija službom marketinga;
  • Razvoj marketinške strategije nastupa na tržištu u cilju jačanja liderske pozicije i dugoročnog razvoja brendova;
  • Realizacija marketing planova, efikasno korišćenje marketinškog budžeta i postizanje godišnjih ciljeva;
  • Organizacija i kontrola realizacije planiranih marketing aktivnosti;
  • Vodi ili učestvuje u radu marketing tima u cilju razvoja organizacione jedinice.

Zahtjevi i uslovi:

  • Fakultetska diploma, poželjno u ekonomiji, marketingu ili slično;
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na istoj / sličnoj poziciji;
  • Znanje engleskog jezika;
  • Napredno znanje rada na računaru (MS Office);
  • Iskustovo u radu sa kupcima u dijelu organizacije, sprovodjenja i kontroli trade aktivnosti;
  • Iskustvo u radu sa kupcima, retail trziste Crne Gore u dijelu organizacije, sprovodjenja i kontrola trade aktivnosti;
  • Iskustvo u radu sa agencijama (marketing, mediji, PR, istraživanja);
  • Timska orjentisanost;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Šta nudimo:

  • Odlične uslove rada u dinamičnom i prijatnom okruženju;
  • Profesionalni izazov;
  • Adekvatnu zaradu.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahtjeve na e-mail adresu hr@klikovac.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS pošaljite:

svoju biografiju
motivaciono pismo
skeniranu diplomu
preporuku/e poslodavca

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.