Kompanija Klikovac d.o.o. je jedna od vodećih distributerskih kuća na teritoriji Crne Gore i na tržištu je prisutna već 26 godina. Od osnivanja pa do danas, kompanija Klikovac d.o.o. pažljivo osluškuje tržište i reaguje na njegove promjene, trudeći se da bude najbolja u klasi. Kompanija Klikovac je ponosna jer je jedna od onih kompanija koja, osim što se prilagođava tržištu, implementira veliki broj novina i na taj način utiče na njegov dalji razvoj. Kroz niz prethodnih godina, kompanija se razvila u vodećeg distributera na crnogorskom tržištu, a njeni planovi i ciljevi za budućnost jednako su ambiciozni kao i oni do sada. Nastoji da zadrži lidersku poziciju, a  svojim partnerima i potrošačima ponudi samo najbolje.

Ljudi koji hoće da rade i zarade za dobar i udoban život su dobro došli...

Asistent / asistentkinja generalnog direktora

Opis poslova:

  • Obavlja poslove po nalogu generalnog direktora
  • Pomaže generalnom direktoru oko izvršavanja njegovih dužnosti
  • Priprema i obavlja usmenu i pismenu korespondenciju sa različitim institucijama i partnerima, u zemlji i inostranstvu, na zahtjev generalnog direktora
  • Odgovoran je za organizovanje internih i eksternih sastanaka generalnog direktora, priprema materijale za iste i obavlja sve poslove vezane za nesmetan rad Kabineta generalnog direktora
  • Objedinjuje izveštaje po različitim osnovama za generalnog direktora, na njegov zahtjev
  • Vrši sve radnje u vezi sa putovanjima generalnog direktora u zemlji i inostranstvu
  • Odlazi na službena putovanja s generalnim direktorom
  • Prevodi na sastancima s inozemnim partnerima s engleskog jezika i na engleski jezik
  • Obavlja sve administrativno - tehničke poslove za direktora
  • Obavlja i druge poslove po nalogu generalnog direktora.

Uslovi:

  • VSS – prednost imaju kandidati sa završenim fakultetom iz oblasti ekonomije, menadžmenta, organizacionih nauka ili prava
  • Prednost imaju kandidati sa sličnim radnim iskustvom
  • Dobro poznavanje MS Office-a
  • Obavezno odlično znanje engleskog jezika u govoru i u pismu
  • Sposobnost izvršavanja više zadataka istovremeno
  • Komunikativnost, sposobnost rukovođenja, samoinicijativnost, odgovornost
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom i prijatnom okruženju;
  • Profesionalni izazov;
  • Adekvatnu zaradu.

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahtjeve na e-mail adresu hr@klikovac.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS pošaljite:

svoju biografiju
motivaciono pismo – na engleskom jeziku
skeniranu diplomu
preporuku/e poslodavca

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.