Firma Anđelić plast d.o.o. Podgorica se dugi niz godina bavi veleprodajom i maloprodajom plastičnih proizvoda za domaćinstvo, industriju i široku potrošnju. Vremenom smo postali jedna od vodećih kompanija u toj oblasti, prepoznatljivi po širokom asortimanu i kvalitetu.

Firma ANĐELIĆ PLAST d.o.o. Podgorica raspisuje KONKURS za radno mjesto:

RADNIK U MALOPRODAJI

Lokacija: Podgorica

Broj izvršilaca: 2

Opis posla:

  • Primanje, skladištenje, izlaganje i prodaja robe.
  • Izgrađivanje i održavanje dobrih poslovnih odnosa sa potrošačima.
  • Provjera stanja i kvaliteta proizvoda.
  • Održavanje urednosti radnog prostora.
  • Rad na fiskalnoj kasi.
  • Druga zaduženja po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema.
  • Poznavanje rada na računaru.
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima smatraće se prednošću.
  • Poznavanje engleskog jezika.

Ostalo:

  • Odlične komunikacione sposobnosti.
  • Izražene prodajne vještine i vještine prodaje.
  • Ljubaznost i prijatan pristup kupcima, nenametljivost, pedantnost, preciznost i efikasnost na poslu.
  • Sposobnost rada u timu.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima, pošaljite nam svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: andjelic.plast@t-com.me