Renomirani poslodavac, raspisuje konkurs na poziciji:

KNJIGOVOĐA (m/ž)

Lokacija posla: Podgorica

Opis posla:

  • Samostalno knjiženje poslovnih promjena.
  • Izrada IOS-a, opomena i obračun zateznih kamata kupcima.
  • Praćenje i usklađivanje salda–konta kupaca i dobavljača.
  • Platni promet, knjiženje tekućih, deviznih i POS izvoda.
  • Blagajničko poslovanje.
  • Unos dugotrajne materijalne imovine, obračun amortizacije.
  • Unos i knjiženje sitnog inventara.
  • Samostalni obračun i izrada PDV prijava.
  • Samostalna izrada završnog računa.
  • Poznavanje obračuna radnih odnosa.
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za poreske potrebe - mjesečna pdv prijava, račun dobiti i gubitka, bilansa, bilješke, obračun propisanih naknada.
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za potrebe statistike i javne objave.
  • Izrada završnog računa.
  • Kontiranje.
  • Praćenje zakonskih propisa iz područja računovodstva i finansija.
  • Prednost rad u knjigovodstvenoj agenciji.

Uslovi:

  • Minimum godinu dana radnog iskustva na istim poslovima,
  • Visok nivo poznavanja rada na računaru – MS Office, Exel,
  • Znanje albanskog i engleskog jezika,
  • Odgovornost, preduzimljivost, preciznost, analitičnost, prilagodljivost
  • Pozitivan odnos prema radu, saradnicima i timski rad.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju svoju biografiju možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.