Hotel "Kalos" - Bečići raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto:

Recepcioner (m/ž)

Opis posla:

  • prijem, prijava, odjava gostiju
  • tačan unos i ažuriranje podataka gostiju u sistem
  • naplata usluga i izdavanje računa
  • pružanje svih informacija gostima hotela
  • -prijem pohvala i pritužbi te profesionalno rješavanje istih
  • bliska saradnja sa sektorom domaćinstva kao i saradnja s ostalim personalom hotela u cilju ispunjavanja svih zahtjeva od strane gosta
  • svi ostali poslovi prema upustvima šefa recepcije

Uslovi:

  • poznavanje recepcijskog programa Hotelijer/Diventa (prednost)
  • organizacijske i komunikacijske vještine
  • usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju
  • visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka
  • sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu
  • iskustvo rada min 2. god.

Strani jezici:

  • aktivno znanje minimalno 2 strana jezika (1. strani jezik engleski, ostali njemački / ruski jezik)

Stručna sprema:

  • VSS / bacc / mag , Fakultet za hotelijerstvo, filozofski

Vještine:

  • Word, Excel, Outlook, Internet (microsoft office programi)

Šta nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju
  • Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok)
  • Uniforma
  • Uključivanje u program nagrađivanja
  • Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore
  • Edukacija i mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

  • Radni odnos na određeno vrijeme sa mogučnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa

Ukoliko ste zainteresovani na oglas se možete prijaviti slanjem svoje biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: info@hotelijer.me