SINCOMMERCE d.o.o. raspisuje oglas za poziciju:

Prodavac (m/ž)

Opis posla:

  • Direktna prodaja
  • Održavanje standarda i nivoa usluge u prodajnom objektu kao i rješavanje reklamacija;
  • Realizacija postavljenih ciljeva prodaje;
  • Organizacija dopune asortimana;
  • Adekvatno izlaganje robe unutar prodajnog objekta u skladu sa vizuelnim identitetom i standardom kompanije;
  • Odgovornost za brojno i finansijsko stanje lagera.

Uslovi:

  • Obrazovanje: minimum IV stepen SSS;
  • Rad na računaru: Softver- Excel(MS Office), korišćenje elektronske pošte (opšte), osnove korišćenja računara (opšte);
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Razvijene sposobnosti prodaje i komunikacije;
  • Sposobnost rada u timu.

NAPOMENA:
Kandidati koji ne zadovoljavaju tražene kriterijume i koji su se prijavili za posao nasumično ne obraćajući pažnju na opis posla i potrebne vještine za njegovo obavljanje neće biti razmatrani za radnu poziciju.

Prijave slati na mail adresu: jelena.vujadinovic@sincommerce.me ili putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.