HOME SYSTEMS d.o.o.
Za 10 godina u 10 najboljih

Punih 10 godina na crnogorskom tržištu implementiramo savremena tehnološka dostignuća, kroz dostupnost inovativnih proizvoda renomiranih svjetskih proizvođača iz oblasti termotehnike.

Kvalitet našeg rada potvrđuje zadovoljstvo klijenata kao i zadovoljstvo zaposlenih u Home Systems d.o.o. 2018 god. Našli smo se u 10 najboljih malih i srednjih preduzeća. Timski duh, dinamična ali prijatna atmosfera kao i briga o zaposlenima te sistemi vrednovanja i nagrađivanja zaposlenih, čine nas jednom od najpoželjnijih firmi za zaposlenje u Crnoj Gori.

Držimo se tradicionalnih vrijednosti poslovanja: čuvamo poverenje postojećih i pažljivo se borimo za poverenje novih kupaca. Osnovne premise našeg poslovanja su: profesionalnost, posvećenost i etičnost. U našoj kompaniji kupac i zaposleni nisu samo broj, već su naši prijatelji i partneri.

Zbog širenja i rasta obima posla raspisujemo oglas za poziciju:

Vozač magacioner

Broj radnih mjesta : 3

Opis poslova i zadataka:

  • Utovar i istovar robe.
  • Prijem i izdavanje robe iz magacina.
  • Popis robe u magacinu.
  • Odvajanje robe i preslaganje robe u magacinu.
  • Održavanje higijene magacina.
  • Briga o tehničkoj ispravnosti vozila i sredstava za utovar i istovar vozila.
  • Prevoz robe do kupca polu teretnim ili teretnim vozilom.
  • Radnik je materijalno zadužen za robu i opremu u veleprodajnom magacinu.
  • Radnik je materijalno zadužen za vozilo kojim upravlja.

Potrebni uslovi za rad :

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (minimum 1 godina).
  • Vozačka dozvola C kategorije.
  • Da lice nije osuđivano krivično i prekršajno.
  • Minimum obrazovanja srednja stručna sprema (III i IV stepen).

Posebni uslovi (prednosti):

  • Pouzdan, odgovoran.
  • Komunikativan.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.