Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica
Raspisuje oglas za radno mjesto:

IT sistem administrator

Uslovi:

  • VSS, VŠS, VSS – Fakultet tehničkih nauka i druga odgovarajuća struka;
  • Poželjno radno iskustvo.

Opis posla i odgovornosti:

  • Planiranje, razvoj i održavanje IT infrastrukture u skladu sa poslovnim potrebama banke, u prvom redu za IT sistemsku infrastrukturu
  • Koordinacija u održavanju, nadgledanju i razvoju DataCentra, DR lokacije i tehničkih prostorija
  • Upravljanje, implementacija, konfiguracija, administracija, monitoring, održavanje, testiranje i unapređenje: serverske i klijentske hardverske platforme i operativnih sistema, kao i IT sistema (produkcionih, DR i testnih) iz nadležnosti IT sistemske infrastrukture, testiranje i primjena zakrpa, izrada IT dokumentacije, saradnja sa spoljnim partnerima i sl.
  • Tehnička podrška za sisteme i projekte u okviru djelokruga IT operacija
  • Obavljanje ostalih radnih zadataka iz nadležnosti Odjeljenja i u skladu sa potrebama Banke.

Kako aplicirati:
Potrebno je da CV, propratno pismo i skeniranu diplomu/uvjerenje pošaljete Odjeljenju za ljudske resurse CKB-a, putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: hroffice@ckb.me najkasnije do 11.02.2019. godine.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.