Preduzeće PANONKA je osnovano 1991. godine i prepoznatljivo je po širokom asortimanu u oblastima distribucije repromaterijala za poljoprivrednu proizvodnju kao i distribucije prehrane i prehrambenih sirovina. Povodom proširenja obima poslovanja i djelatnosti raspisujemo konkurs za poziciju:

ŠEF LOGISTIKE

ZADUŽENJA I AKTIVNOSTI POZICIJE:

  • Organizacija najefikasnije logistike.
  • Kontrola, pratnja i komunikacija sa vozačima i kupcima u vezi isporuka.
  • Evidencija i kontrola magacinskog poslovanja.
  • Kontrola ulaza i izlaza robe kao odgovorno lice.
  • Održavanje i nabavka svih djelova za vozila firme.
  • Odgovornost i ispomoć za rad u magacinu kao i za čitavu logistiku.

USLOVI:

  • Osnovno poznavanje rada na računaru (Excel, Word, Internet).
  • Obrazovanje: Minimum SSS, poželjno više.
  • Minimum 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Vozačka dozvola C kategorije prednost.
  • Iskustvo rada za viljuškarom prednost.
  • Dobro zdravlje.

Uslovi stimulativni, samo dugoročan angažman. Hijerarhijski napredak moguć.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: karijera@panonka.com