Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica

Raspisuje oglas za radno mjesto:

Referent za poslove procjene nekretnina nivo 2
u Direkciji za odobravanje kredita pravnim licima

Uslovi:

  • VSS, ekonomska ili srodna struka.
  • Godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.
  • Aktivno znanje engleskog jezika.
  • Dobro poznavanje MS Office paketa.

Opis posla i odgovornosti:

  • Poznavanje lokalnog tržišta nekretnina i postupaka procjene.
  • Poznavanje lokalnog pravnog okvira u oblasti procjenjivanja.
  • Poznavanje statističkih i analitičkih metoda i vještina.
  • Kontrola svih procjena nekretnina koje pripremaju nezavisni procjenitelji.
  • Priprema/unapređenje internih propisa i pravila procjene/ponovne procjene i kotrolnih sistema procjene.
  • Priprema/unapređenje sistema kvalifikacije procjenitelja.
  • Postavljanje/unaprijeđenje OTP standarda za procjenu (struktura izvještaja procjene, metodologija – detaljna i opšta).
  • Priprema redovnih analiza tržišta nekretnina.
  • Posjete na terenu vrijednijih i poslovnih nekretnina i posjete za procjene u specijalne svrhe.
  • Unošenje podataka u bazu kolaterala nepokretnosti za čitavu banku.
  • Obavljanje svih radnih zadataka iz nadležnosti Direkcije, kako redovnih, tako i vanrednih, po procjeni nadređenog i u skladu sa potrebama organizacije.

Kako aplicirati:
Potrebno je da CV, propratno pismo i skeniranu diplomu/uvjerenje pošaljete Odjeljenju za ljudske
resurse CKB-a, putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na mejl adresu: hroffice@ckb.me najkasnije do 01.10.2018. godine.

Obavezno je da u predmetu (subject-u) email-a navedete: Referent za poslove procjene nekretnina nivo 2 u Direkciji za odobravanje kredita pravnim licima.

Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.