Kompanija Cerovo d.o.o., za potrebe zapošljavanja u Prodajnom centru Podgorica, raspisuje sljedeći konkurs:

Radnik na poslovima administracije i logistike (zamjenik šefa objekta)

Potrebni uslovi:

  • Minimum SSS.
  • Poznavanje rada na računaru.
  • Vozačka dozvola (B kategorija).
  • Odgovornost, preciznost i analitičnost.
  • Poželjno radno iskustvo.

Opis posla:

  • Komunikacija sa kupcima.
  • Planiranje, organizacija i kontrola transporta i skladištenja.
  • Dnevno praćenje lagera robe i blagovremene narudžbe.
  • Kontrola prijema i otpreme robe.
  • Uredno vođenje administracije (papirološki u kroz informacioni sistem).
  • Organizovanje rada zaposlenih.
  • Drugi poslovi po nalogu poslodavca.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili putem opcije: info@cerovo.com

Molimo Vas da aplicirate samo ukoliko ispunjavate navedene zahteve. Neadekvatne prijave neće biti razmotrene. Prijave slati do 01.07.2018. god.

*Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).