Kompanija Roaming Networks je jedan od vodećih sistem integratora u ICT industiji u Srbiji i regionu Balkana. Pružamo profesionalne usluge konsaltinga, projektovanja, implementacije, integracije i održavanja u oblastima radio i radio-relejnih pristupnih mreža, pasivnih optičkih mreža, transportnih i pristupnih sistema, IT infrastrukture i data centara i sistema tehničke zaštite. Tokom prethodnih godina izgradili smo jako prisustvo na tržištima Srbije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Austrije i Nemačke. Roaming Networks ima preko 400 zaposlenih. Partnerski sarađujemo sa 15 svetskih kompanija. Kroz stabilan rast i razvoj težimo da proširimo poslovanje na nova tržišta Evrope i Bliskog Istoka.

Zbog proširenja obima posla kompanija Roaming Networks raspisuje konkurs za radno mesto u

Podgorici:

TEHNIČAR ZA IMPLEMENTACIJU PASIVNIH OPTIČKIH MREŽA

Opis posla:

  • Radovi na ugradnji podzemnih i nadzemnih optičkih kablova prema projektnoj dokumentaciji.
  • Rad na završavanju optičkih kablova i izradi nastavaka na istim prema projektnoj dokumentaciji.
  • Ispitivanje i umeravanje izgrađenih spojnih puteva i mreža.
  • Redovno održavanje, servisiranje i opravke mreža i spojnih puteva u garantnom roku, kao i mreža i spojnih puteva korisnika sa kojima su sklopljeni ugovori za održavanje.
  • Utvrđivanje kvara na pasvinim optičkim mrežama i spojnim putevima.
  • Izrada kućnih instalacija za priključenje novih korisnika.
  • Instalacija i puštanje u rad korisničke opreme.
  • Na osnovu utvrđenih kvarova i otvorenog radnog naloga, vrši neophodne popravke uz vođenje uredne evidencije o utrošenim materijalu i izvedenim radovima.
  • Po nalogu neposrednog rukovodioca, postupa po reklamacijama.
  • Preduzimanje svih potrebnih mera u cilju poštovanja standarda kvaliteta i poboljšanja efikasnosti i produktivnosti u svom domenu rada.
  • Obavljanje svih drugih relevantnih dužnosti na zahtev nadređenog rukovodioca.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema III ili IV stepena, tehničkog usmerenja.
  • Višegodišnje iskustvo (2 godine i više) ili ekvivalentna kombinacija znanja i obrazovanja.
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Osnovno znanje engleskog jezika.

Dodatne veštine:

  • Sposobnost kvalitetnog samostalnog rada.
  • Pedantnost u radu.
  • Komunikativnost.
  • Preduzimljivost.

Postanite dio našeg tima! Pošaljite nam svoj CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili na e-mail adresu: cv@roamingnetworks.rs.

*Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).