HR kompanija WEON

pruža priliku kandidatima zainteresovanim za rad u oblasti ljudskih resursa da se pridruže našem mladom i iskusnom timu na poziciji:

SENIOR REGRUTER (m/ž)

Opis posla:

  • Sprovođenje procesa selekcije i regrutacije po predviđenoj normi;
  • Vođenje evidencije o elektronskoj bazi kandidata, e-mail korespondencija;
  • Intervjuisanje kandidata i sprovođenje testiranja;
  • Redovna komunikacija sa klijentima;
  • Konstantno unaprijeđivanje HR sektora i usluge;
  • Podnošenje redovnih izvještaja nadređenima;
  • Asistiranje u svim procesima unutar HR sektora.

Znanje i veštine:

  • Obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum godinu dana;
  • Odlično poznavanje MS Office paketa;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Dobre organizacione sposobnosti.

Od Vas očekujemo:

Profesionalan pristup poslu, ambicioznost, inovativnost.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove molimo Vas da svoju biografiju sa portala pošaljete putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).