Hotelska grupa "Budvanska rivijera" je preduzeće sa bogatom tradicijom pružanja ugostiteljskih usluga i razvoja turizma. "Budvanska rivijera" je i najveće preduzeće ove vrste u Crnoj Gori koje zapošljava oko 360 stalnih i oko 450 sezonskih radnika.

Hotelska grupa "Budvanska rivijera" raspisuje konkurs za sljedeće slobodno radno mjesto:

MESAR

(više izvršilaca)

Opis posla:

  • Svakodnevno uslužuje kupce na obostrano zadovoljstvo;
  • Preuzima, kontroliše i prodaje meso i mesne prerađevine;
  • Brine o čistoći, higijensko-zdravstvenoj ispravnosti robe, alata i uređaja;
  • Brine o adekvatnom zbrinjavanju ostataka nastalih preradom i prodajom mesa;
  • Obavezno koristi sredstva zaštite na radu.

Uslovi:

  • SSS iz oblasti ugostiteljstva;
  • Obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.

Ukoliko ste zainteresovani da se prijavite na oglas molimo Vas da nam pošaljete svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.