Hotel La Roche oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

NOĆNI RECEPCIONER

Opis posla:

  • Dočekuje/ pozdravlja goste po dolasku u hotel;
  • Vrši prijavu i odjavu gostiju u/iz hotela (check in/check out);
  • Registruje gosta na dolasku (check in) po procedurama hotela, vrši identifikaciju gosta putem pasoša ili lične karte, izdaje gostima rezervisane smeštajne jedinice, obezbeđuje garanciju i način plaćanja;
  • Upravlja svim aspektima računarskog sistema recepcije, kontroliše raspoloživost slobodnih soba;
  • Koordinira sa radom službe domaćinstva za spremnost iznajmljivanja slobodnih soba;
  • Pruža gostima uputstva i informacije u vezi sa hotelom, uslugama i satima rada svih odeljenja (restorana, wellness centra, itd), odgovara na telefonske pozive koristeći odgovarajuće procedure;
  • Pruža informacije o lokalnim područjima od interesa i aktivnostima, izletima, organizuje transfere gostiju;
  • Vrši prijem, snimanje i prenošenje poruka tačno, potpuno i čitljivo, vrši pozive za buđenje gosta u skladu sa hotelskom procedurom;
  • Komunicira dolaske VIP gostiju, obezbeđuje neophodne uslove za VIP goste;
  • Vrši prijavu kvarova i prati otklanjanje nedostaka smeštajnih jedinica;
  • Prihvata žalbe, komentare i pohvale gostiju na profesionalan način i u skladu sa kompanijskim procedurama;
  • Priprema odjeljenske i međuodjeljenske izveštaje po nalogu nadređenog;
  • Održava povjerljivost informacija; štiti imovinu kompanije;
  • Brine o ličnom izgledu, kao i o urednosti radnog prostora;
  • Razvija i održava pozitivne radne odnose sa drugima;
  • Rad u noćnim smjenama.

Posebna znanja i vještine:

  • Prijatan izgled, ljubaznost;
  • Radno iskustvo 2 godine na istoj poziciji;
  • Neophodno poznavanje minimum dva strana jezika (engleski jezik, ruski jezik - poželjan);
  • Prioritet imaju kandidati sa iskustvom rada u hotelima sa 5 zvjezdica.

Idealni kandidat je pozitivna, odgovorna, gostoljubiva osoba, koja posjeduje komunikacijske i
organizacijske vještine sa gostima različitih profila.

Uslovi koje hotel La Roche nudi:

  • Obezbijeđeni smještaj i hrana u slučaju da osoba nije iz okoline;
  • Puno radno vrijeme;
  • Uniforma je obezbijeđena;
  • Nudimo posao u inovativnom i podsticajnom okruženju.

Napomena: U slučaju da kandidat nije državljanin Crne Gore, potrebno je da uz prijavu dostavi potvrdu da nije osuđivan i kopiju pasoša (dovoljna je kopija prve strane).

Zainteresovani kandidati svoje biografije mogu slati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).