Renomirani poslodavac raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

Recepcioner (m/ž)

Opis posla:

  • Prijem članova i evidencija osnovnih podataka o njima;
  • Administrativni poslovi i rad na fiskalnoj kasi;
  • Odgovaranje na pozive i elektronsku poštu;
  • Komunikacija sa gostima (prodaja tretmana,SPA usluga).

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje Fidelio sistema;
  • Obavezno znanje engleskog jezika (francuskog, njemačkog, ruskog);
  • Odgovornost i organizovanost u radu;
  • Snalažljivost, komunikativnost i spremnost za saradnju;
  • Pouzdanost, samostalnost i preduzimljivost;
  • Ljubaznost, strpljivost i uslužnost;
  • Komunikativnost
  • Spremnost za rad u timu;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama.

Nudimo:

  • Rad u timu mladih i motivisanih ljudi;
  • Pored redovnog ličnog dohotka i mogućnost stalnog zaposlenja i napredovanja;
  • Priliku da se susretnete i naučite stvari koje do sada niste radili a tiču se prodaje, te na taj način nadogradite svoje dosadašnje iskustvo.

Ukoliko ste zainteresovani za ovu poziciju a ispunjavate gore navedene uslove svoju biografiju možete poslati putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).