Stomatološka ordinacija Vivadent, u Podgorici, raspisuje konkurs za sljedeće radno mjesto:

STOMATOLOŠKA SESTRA

1 izvršilac

Opis posla:

  • Prijem pacijenata;
  • Asistiranje u toku stomatoloških tretmana i hirurških intervencija;
  • Sterilizacija instrumenata;
  • Posredovanje u saradnji stomatologa i tehničara;
  • Administrativni poslovi.

Uslovi:

  • Položen stručni ispit i stečena licenca za rad;
  • Poželjno prethodno radno iskustvo;
  • Ljubaznost, komunikativnost, posvećenost poslu.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS. Kontakt telefon za više informacija: 067 224 524.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).