„Art Gloria doo“ iz Podgorice raspisuje konkurs u želji da se našem timu priključe obrazovani, energični i vrijedni ljudi. Mi smo firma kojoj su osnovne djelatnosti profesionalno organizovanje, održavanje i vođenje stambenih zgrada i potreban nam je:

Asistent u knjigovodstveno- administrativnom sektoru

Opis posla:

  • Knjiženje izvoda.
  • Izrada mjesečnih faktura.
  • Priprema naloga za plaćanje.
  • Arhiviranje dokumentacije.
  • Pisanje dopisa i zahtjeva.
  • Ostali poslovi na zahtjev nadređenog.

Potrebni uslovi:

  • VSS.
  • Radno iskustvo.
  • Prednost- iskustvo u radu u knjigovodstvenom programu Pantheon.
  • Vrijedan, ambiciozan, precizan i spreman za rad u timu.

Nudimo:

  • Stalni radni odnos.
  • Redovnu zaradu.
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Više informacija na: 067-204- 074.

*Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).