Hotel "Splendido" predstavlja uređeni kompleks adaptirane stare palate na samoj obali mora, i prostranog spoljnog dijela u autentičnom primorskom ambijentu na zapadnoj obali Bokokotorskog zaliva, na idealnoj lokaciji u podnožju brda, između lokalnog puta i mora, na ulazu u gradić Prčanj.

Ukoliko želite da budete dio našeg tima prijavite se na sljedeći konkurs:

POMOĆNO OSOBLJE U KUHINJI

(3 izvršioca)

Opis posla:

  • Čisti i priprema namirnice za obradu;
  • Pomaže u pripremi i serviranju jela;
  • Vrši čišćenje, sortiranje i odlaganje kuhinjskog alata i posuđa;
  • Priprema i pranje posuđa i pribora za jelo;
  • Održava radne površine i higijenu u kuhinji;
  • Obavlja sve druge propratne poslove po nalogu šefa kuhinje.

Uslovi:

  • Minimum SSS;
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima: 12 mjeseci.

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).