''Monte Casa Spa & Wellness’’ je sjajan hotel, ušuškan na jadranskoj obali, u čudesno živopisnom gradu Petrovcu u Crnoj Gori. Boje bujnog zelenila se na divan način miješaju sa morskim plavetnilom i čine idilu još većom. Sa svojih 63 prostrane sobe ''Monte Casa Spa & Wellness'' obiluje deluxe smještajem i vrhunskom uslugom. Moderan Spa nudi trenutke podmlađivanja svim gostima koji žele da se prepuste fantastičnim procedurama od strane naših profesionalaca. Ukoliko želite da postanete dio našeg uspješnog tima, prijavite se na konkurs za poziciju:

RECEPCIONER/KA

Opis posla:

  • Prijem članova i evidencija osnovnih podataka o njima;
  • Administrativni poslovi i rad na fiskalnoj kasi;
  • Odgovaranje na pozive i elektronsku poštu.

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje Fidelio sistema;
  • Obavezno znanje engleskog jezika (konverzacija);
  • Obavezno znanje njemačkog jezika;
  • Odgovornost i organizovanost u radu;
  • Snalažljivost, komunikativnost i spremnost za saradnju;
  • Pouzdanost, samostalnost i preduzimljivost;
  • Ljubaznost, strpljivost i uslužnost;
  • Spremnost za rad u timu;
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim pozicijama poželjno ali ne i neophodno.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE ZA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).