Zlatiborac d.o.o. Beograd je lider u regionu, kada je u pitanju proizvodnja suvomesnatih delikatesa. Spoj tradicije, prirodnih uslova podneblja i savremeni proizvodni procesi, doprinijeli su da Zlatiborac postane omiljeni brend kod potrošača na tržištu Crne Gore. U želji da se našem timu pridruže novi i dinamični ljudi koji bi radili na sprovođenju prodajne politike i vrijednosti brenda, raspisujemo konkurs za radno mjesto:

INTERNACIONALNI MENADŽER PRODAJE ZA TRŽIŠTE CRNE GORE
Mjesto rada: Podgorica, Bar, Budva ili Kotor

Broj izvršilaca: 1

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, ekonomskog, društvenog ili drugog srodnog usmjerenja.
  • Radno iskustvo u trajanju od najmanje 2 godine na istim poslovima.
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (govorna i pisana komunikacija).
  • Odlično poznavanje rada na računaru (napredno znanje rada u excelu).
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač).

Opis poslova:

  • Upravlja realizacijom svih elemenata prodajnog i marketing miksa na tržištu Crne Gore i fokusira se na postizanje ROI.
  • Izrađuje i sprovodi godišnji brend plan.
  • Razvija i predlaže strategiju prodaje i realizuje prodajne aktivnosti na tržištu Crne Gore u skladu sa poslovnom politikom i ciljevima kompanije.
  • Kreira BTL potrošačke aktivnosti i predlaže mjere za povećanje prodaje.
  • Prati i analizira rad konkurencije na tržištu.
  • Analizira poslovne rezultate i daje prijedloge za njihovo unaprijeđenje.
  • Sarađuje sa prodajnim timom distributera na tržištu kako bi sproveo strategiju brenda.
  • Prikuplja izvještaje o prodaji od distributera i analizira njihov rad.

Profil kandidata:

  • Sistematična, precizna i komunikativna osoba.
  • Izražena preduzimljivost, analitičnost, tačnost i pravovremeno djelovanje.
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti.
  • Sposobnost rada pod pritiskom.
  • Timski duh i spremnost na saradnju.
  • Profesionalni pristup, lojalnost i posvećenost poslu.
  • Prodajno orjentisana osoba sa jakim pregovaračkim i prezentacionim veštinama.

Zainteresovani kandidati mogu konkurisati popunjavanjem aplikativnog formulara na sajtu uz dostavljanje CV i propratnog pisma putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

Kompanija zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji uđu u uži izbor.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, CV na engleskom jeziku, preporuke i slično).