Crnogorska komercijalna banka AD Podgorica
Raspisuje oglas za radno mjesto:

IT sistem administrator

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema – Fakultet tehničkih nauka;
  • 2 godine iskustva u radu na IT sistemima;
  • Napredno poznavanje IT infrastrukture, okruženja i servisa;
  • Napredno poznavanje serverskog okruženja.

Opis posla i odgovornosti:

  • Planiranje, razvoj i održavanje IT infrastrukture u skladu sa poslovnim potrebama Banke;
  • Koordinacija u održavanju, nadgledanju i razvoju DataCentara i DR lokacije;
  • Implementacija, konfiguracija, administracija, održavanje, monitoring, testiranje i unapređenje serverske hardverske platforme, operativnih sistema i aplikacija, klijentskih operativnih sistema i aplikacija, poslovnih IT servisa i aplikacija, IT sistema iz nadležnosti IT sistemske infrastrukture, testiranje i primjena zakrpa, i sl.;
  • Pružanje tehničke-sistemske podrške za ostale IT servise i IT projekte;
  • Priprema i ažuriranje IT dokumentacije, kao i saradnja sa spoljnim partnerima;
  • Obavljanje ostalih poslova na zahtjev nadređenog.

Kako aplicirati:
Potrebno je da CV, propratno pismo i skeniranu diplomu/uvjerenje pošaljete Odjeljenju za ljudske
resurse CKB-a, putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS najkasnije do 22.04.2018. godine. Nekompletne i poštom pristigle prijave neće biti uzete u obzir. Biće kontaktirani samo kanditati koji uđu u uži izbor.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).