HR kompanija WEON za klijenta, renomirani ugostiteljski objekat, raspisuje oglas za poziciju:

PRODAVAC

Glavna zaduženja:

  • Posjedovanje validne sanitarne knjižice.
  • Pripremanje lokala za početak rada – brisanje vitrina i dezinfekcija radnih površina i provjera inventara.
  • Provjera validnosti deklaracija proizvoda (vizuelna ocjena proizvoda - na osnovu stečenog iskustva –izgled proizvoda, eventualno po ukusu).
  • Slaganje peciva i kolača u vitrine po tačnom redosljedu.
  • Sugestivna prodaja kroz neposrednu komunikaciju sa gostima.
  • Održavanje higijene na svim prodajnim tačkama prema pravilima i standardima pekare.
  • Na kraju radnog dana prazne vitrine, peciva odlaže na to predviđena mjesta prema proceduri rada, briše radne površine i rasklanja prljave sudove, čisti aparate.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema.
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika.
  • Radno iskustvo od min. 6 mjeseci na sličnim ili istim poslovima.
  • Poštovanje pravila i procedura.
  • Samostalnost u izvršenju određenih zadataka.
  • Spretnost, ljubaznost, dobronamjernost, predusretljivost, inicijativa.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Biće kontaktirani kandidati koji uđu u najuži izbor. Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavama.

*Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).