Idea, jedan od vodećih maloprodajnih lanaca u zemlji, zbog širenja maloprodajne mreže, raspisuje oglas za radno mjesto:

MESAR U IDEA MARKETU (ž/m)
(Tivat)

Opis posla:

  • Svakodnevno uslužuje kupce na obostrano zadovoljstvo;
  • Preuzima, kontroliše i prodaje meso i mesne prerađevine;
  • Brine o čistoći, higijensko-zdravstvenoj ispravnosti robe, alata i uređaja;
  • Brine o adekvatnom zbrinjavanju ostataka nastalih preradom i prodajom mesa;
  • Obavezno koristi sredstva zaštite na radu.

Uslovi posla:

  • Minimum III stepen stručne spreme;
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima;
  • Želja za učenjem i usavršavanjem;
  • Orijentisanost na kupca i njegove potrebe.

Zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem biografije putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS ili se informisati o svim detaljima na br. telefona: 020 449 405.

Biće pozvani samo kandidati koji uđu u uži krug.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).