Wellness & Health Centar Katharsis u sklopu hotela “Palas” u Petrovcu i hotela "Otrant" u Ulcinju sa svim potrebnim sadržajima za pružanje Spa i Wellness usluga raspisuje konkurs za sljedeću poziciju:

KOZMETIČARKA

Opis posla:

  • ​Obavljanje usluga kozmetičkih tretmana lica i tretmana tijela, masaže, i usluge pedikira, manikira i depilacije;
  • ​Razgovar sa gostima i pomoć u izboru odgovarajućeg tretmana;
  • ​Briga o urednosti i higijenskim uslovima terapeutskih prostorija;
  • ​Čuvanje sredstava i opreme;
  • ​Izvještavanje nadređenih o predlozima i reklamacijama gostiju;
  • ​Obaviještavanje recepcije o trebovanju potrošnog materijala;
  • ​Obavljanje i ostali poslovi prema nalogu Menadžera Wellness-a.

Uslovi:

  • Obavezno prethodno iskustvo na istim poslovima od minimum 3 godine;
  • Preporuka od strane prethodnog poslodavca;
  • Poznavanje engleskog jezika (ostali jezici su prednost);
  • Ljubaznost, komunikativnost, odgovornost, spremnost za timski rad;
  • Sposobnost korištenja novih tehnologija i ideja.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).