Wellness & Health Centar Katharsis u sklopu hotela “Palas” u Petrovcu i hotela "Otrant" u Ulcinju sa svim potrebnim sadržajima za pružanje Spa i Wellness usluga raspisuje konkurs za sljedeću poziciju:

RECEPCIONER / KA

Opis posla:

  • Efikasnost u vođenju recepcije;
  • Sposobnost da obavlja više poslova;
  • Evidencija osnovnih podataka o gostima;
  • Prodaja usluga i proizvoda;
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu neposrednog rukovodioca kome i odgovara za svoj rad.

Posebni uslovi:

  • VSS;
  • Obavezno prethodno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od minimum 3 godine;
  • Sposobnost za izvršavanje zadataka na najvišem profesionalnom nivou;
  • Dobro poznavanje rada na računaru;
  • Odlično poznavanje francuskog i engleskog / ruskog jezika;
  • Odlične organizacione sposobnosti, komunikativnost, analitičnost;
  • Tačnost, pouzdanost i profesionalnost.

Ukoliko ste zainteresovani za navedenu poziciju molimo Vas da pošaljete CV putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).