Hotel Rivijera u Petrovcu oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

KONOBAR

Opis posla:

  • Posluživanje hrane i pića u ugostiteljskim objektima;
  • Komunikacija sa osobljem kuhinje i šanka;
  • Vodi računa da se gost posluži što brže i kvalitetnije;
  • Organizacija stolova i primanje narudžbi;
  • Postavljanje i apserviranje stolova u restoranu;
  • Briga o željama i potrebama gostiju;
  • Vrši pripremne i završne radove u restoranu;
  • Brine o čistoći opreme, inventara i prostora.

Uslovi:

  • Tačnost i urednost;
  • Poželjno poznavanje vina, raznovrsnih koktela i rad u baru;
  • Visoka odgovornost u obavljanju radnih zadataka;
  • Sistematičnost i preciznost, sklonost timskom radu;
  • Spremnost na kontinuirano usvajanje novih znanja i vještina;
  • Osposobljenost za rad po HACCP sistemu;
  • Gostoljubljivost i profesionalni odnos prema gostu;
  • Fleksibilnost, kreativnost;
  • Usmjerenost na kvalitet rada i zadovoljstvo gostiju;
  • Iskustvo rada min 2. god.

Strani jezici:

  • Aktivno znanje minimalno 2 strana jezika (1. strani jezik engleski, ostali njemački / ruski jezik).

Stručna sprema:

  • Prednost KV/ SSS ugostiteljskog smjera KONOBAR.

Vještine:

  • Izražena komunikativnost u odnosu sa gostima.

Što nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok);
  • Uniforma;
  • Uključivanje u program nagrađivanja;
  • Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore;
  • Edukacija i mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

  • Sezonski sa mogućnošću produžetka radnog odnosa na određeno vrijeme.

Kandidati koji u potpunosti zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu dio užeg izbora.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).