HR kompanija WEON za klijenta, kompaniju ČIKOM, raspisuje oglas za poziciju:

 NETWORK INŽENJER

(Podgorica)

Potrebne kvalifikacije i uslovi:

  • VSS ili Master (Tehnički fakultet, prednost Elektrotehniči fakultet);
  • Minimalno 2 godine iskustva u radu s mrežnim tehnologijama (Routing, Switching, Firewall zaštite) i protokolima (TCP/IP, protokoi rutiranja ISIS, BGP);
  • Iskustvo u radu sa tehnologijama bar jednog od sljedećih IT mrežnih vendor (Cisco, Allied Telesis, HP, Check Point, Palo Alto, Sophos);
  • Poznavanje engleskog jezika – minimum na nivou A2 sertifikata, prednost kandidati sa znanjem koje odgovara B1 sertifikatu;
  • Vozačka dozvala B kategorije;
  • Poželjni stručni sertifikati vendora čije tehnologije kandidat poznaje;
  • Lične osobine– timski rad, odgovornost, preduzimljivost, organizaciona i sposobnost da vodi projekte kod korisnika, komunikativnost.

Opis posla

  • Implementacija složenih mrežnih sistema kod korisnika i tehnička podrška korisnicima;
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i sertifikovanja o trošku poslodavca;
  • Povremeni rad van radnog vremena u skladu sa zahtjevima ugovora o održavanju sa korisnicima;
  • Terenski rad, povremeno i van Podgorice.

Zainteresovani kandidati mogu poslati svoju biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS.
Biće kontaktirani kandidati koji uđu u najuži izbor. Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavama.

*Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).