Regal Impex GH d.o.o. je osnovan 2006. godine a u vlasništvu kompanije posluju putnički maloprodajni objekti u okviru odlazećih gate-ova na aerodromima Podgorica i Tivat. Još na samom početku, kompanija se uspješno prilagodila promjenama na tržistu i širila svoje aktivnosti, tako da je danas prerasla u jedan od ključnih provajdera putničkih maloprodajnih usluga na crnogorskim aerodromima.

Potrebni su nam:

PRODAVCI (M/Ž)

u duty-free shop-u na aerodromu Tivat

Broj izvršilaca: 14

Opis posla:

  • Prodaja artikala potencijalnom kupcu;
  • Unos, sortiranje i slaganje artikala na policama;
  • Isticanje maloprodajnih cijena;
  • Održavanje higijene artikala i polica:
  • Održavanje higijene maloprodajnog objekta;
  • Odgovornost za maksimalnu popunjenost police artiklima na sopstvenom sektoru.

Uslovi:

  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimum 6 mjeseci;
  • Poznavanje engleskog jezika (srednji nivo);
  • Poznavanje ruskog jezika (srednji nivo);
  • Osnovno poznavanje rada na računaru;
  • Dvokratno radno vrijeme;
  • Obezbijeđen smještaj za osobe koje nijesu sa mjestom stanovanja Kotor ili Tivat;
  • Ostali zahtjevi: fleksibilnost, komunikativnost, timski rad,

Ukoliko ste zainteresovani i smatrate da ispunjavate navedene uslove, molimo Vas da nam pošaljete Vašu biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Kontakt telefon za više informacija: 020/244 741. Mejl adresa: regal-impex-gh@t-com.me.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).