Kompanija Tehnolux iz Podgorice raspisuje konkurs za slobodno radno mjesto u svom maloprodajnom objektu:

Prodavac

(1 izvršilac)

Opis posla:

  • Vodi računa o popunjenosti i urednosti prodajnog prostora za koji je zadužen;
  • Upoznaje potrošače o svojstvima robe, načinu upotrebe i pomaže im u odabiru istih;
  • Prati zalihe proizvoda;
  • Vodi brigu o skladištenju robe po propisanom režimu;
  • Brine o čistoći prodajnog prostora, magacina i svog ličnog izgleda i higijene.

Uslovi:

  • Minimum IV stepen SSS;
  • Prednost: prethodno radno iskustvo prodaji bijele tehnike i aparata za domaćinstvo;
  • Odgovornost i posvećenost;
  • Komunikativnost, ljubaznost i sposobnost za samostalni i timski rad;
  • Prilagodljivost dinamičnim uslovima rada;
  • Sposobnost za učenje i usavršavanje;
  • Prednost: znanje engleskog jezika.

Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove konkursa molimo Vas da pošaljete biografiju koristeći opciju KONKURIŠITE NA OGLAS.
Samo kandidati koji ispunjavaju neke ili sve navedene uslove biće kontaktirani.

*Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi i dodate ostala prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).