Hotel Rivijera u Petrovcu oglašava sljedeće slobodno radno mjesto:

OPERATIVNI MENADŽER

Opis posla:

  • Pruža povratne informacije generalnom direktoru, posebno povratne informacije o pruženim uslugama gostima kao i povratne informacije o operativnim aktivnostima;
  • Kontroliše primjenu i formira nove operativne standarde i procedure;
  • Prati i organizuje rad i saradnju između radnih jedinica;
  • Prati zakonske propise i stara se o njihovoj pravilnoj primjeni;
  • Stara se o disciplini i kvalitetnom obavljanju poslova i organizacije rada;
  • Predlaže direktoru mjere u cilju efikasnijeg poslovanja i organizacije rada;
  • Neposredno je uključen u operacionalizaciju svih poslova iz domena zaštite i bezbjednosti: gostiju, osoblja i objekta;
  • Bavi se upravljanjem zaposlenima uključujući pokrivenost i nadzor tokom čitavog dana.

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme;
  • Iskustvo na istom ili sličnom radnom mjestu u hotelskom poslovanju minimum 3 godine;
  • Viši nivo znanja engleskog i njemačkog jezika (govorni i pisani);
  • Dobro poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje rada u hotelskom operativnom sistemu Diventa je prednost.

Sposobnosti:

  • Timski rad;
  • Profesionalno ponašanje;
  • Sposobnost rješavanja problema i donošenja odluka;
  • Komunikativnost;
  • Prilagodljivost;
  • Organizacione sposobnosti.

Strani jezici:

  • Aktivno znanje minimalno 2 strana jezika (1. strani jezik engleski, ostali njemački / ruski jezik).

Stručna sprema:

  • VSS / bacc / mag , Fakultet za hotelijerstvo, filozofski.

Vještine:

  • Word, Excel, Outlook, Internet (microsoft office programi).

Što nudimo:

  • Posao u inovativnom i podsticajnom okruženju;
  • Smještaj i dva obroka (doručak + 1 topli obrok);
  • Uniforma;
  • Uključivanje u program nagrađivanja;
  • Sticanje iskustva uz iskusne i stručne mentore;
  • Edukacija i mogućnost napredovanja.

Vrsta zaposlenja:

  • Radni odnos na određeno vrijeme sa mogučnošću zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Kandidati koji u potpunosti zadovoljavaju prethodno navedene uslove, mogu poslati biografiju putem opcije KONKURIŠITE NA OGLAS. Na razgovor će biti pozvani samo kandidati koji budu dio užeg izbora.

* Napomena: Kako biste uvećali šanse za ulazak u najuži krug kandidata veoma je bitno da što detaljnije i sadržajnije ispunite sva polja navedena u aplikativnoj formi, dodate CV na engleskom jeziku kao i prateća dokumenta koja mogu biti od značaja za datu poziciju (sertifikate, propratno pismo, preporuke i slično).